caret-down caret-up caret-left caret-right
su
Encik Mohamad Ridwan Bin Mohd Nor

Jawatan : SETIAUSAHA GRED N44 (M48)

e-Mail : mdridwan@terengganu.gov.my

hasdi
Encik Hasdi Bin Zakaria

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA32

e-Mail : hasdi@terengganu.gov.my

img1531702796505
Cik Nabilah Binti Zakaria

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TADBIR GRED N29

e-Mail : nabilahzakaria@terengganu.gov.my

hazrol
Encik Mohd Hazrol Bin Mohd Nor

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29

e-Mail : hazrol@terengganu.gov.my

cc2
Puan Norhayati Binti Abdullah

Jawatan : Ketua Pembantu Tadbir N22

e-Mail :hayati@terengganu.gov.my

kakma2
Puan Zurimawati Binti Mokhtar

Jawatan : PEMBANTU TADBIR (KEWANGAN) Gred W19

e-Mail : zurimawati@terengganu.gov.my

azmi
Encik Azmi bin Ismail @ Mohamed

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail :azmiim@terengganu.gov.my

kakta
Puan Ruzita binti Muda

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : ruzitamuda@terengganu.gov.my

siti
Puan Siti Zulaikha binti Mohd Rani

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : szulaikha@terengganu.gov.my

safuraa
Puan Nursyazwani Safuraa binti Ahmad Roslee

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : norsyazwani@terengganu.gov.my

ila
Puan Wan Nor Aishah Fadzilah binti Wan Nik

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : wnoraishah@terengganu.gov.my

azlita
Puan Azlita binti Muda

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : azlita@terengganu.gov.my

mizani
Cik Nur Mizani binti Mat Jusoh

Jawatan : PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT GRED N19

e-Mail : nurmizani@terengganu.gov.my

ambak
Encik Ambak bin Ali

Jawatan : PEMBANTU OPERASI N11

e-Mail : ambak@terengganu.gov.my

fouzi
Encik Mohd Fouzi bin Deraman

Jawatan : PEMANDU KENDERAAN GRED H11

e-Mail : fouzi@terengganu.gov.my

azerima
Encik Mohd Azerima bin Mohd Dahlam

Jawatan : PEMBANTU OPERASI GRED N11

e-mail : azerima@terengganu.gov.my