caret-down caret-up caret-left caret-right
IMG_0931
Encik Mohd Shahril Bin Shamsuddin@Shamsualam

Jawatan : SETIAUSAHA GRED N44 M(N48)

e-Mail : mdshahril@terengganu.gov.my

Encik Wan Muhamad Sufian Bin Wan Abdullah

Jawatan : PEGAWAI TADBIR GRED N41

e-Mail : wmsufian@terengganu.gov.my

hasdi4
Tuan Haji Hasdi Bin Zakaria

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA32

e-Mail : hasdi@terengganu.gov.my

lily
Cik Roslily Binti Abd. Rashid

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TADBIR GRED N29

e-Mail : roslily@terengganu.gov.my

hazrol
Encik Mohd Hazrol Bin Mohd Nor

Jawatan : PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29

e-Mail : hazrol@terengganu.gov.my

cc2
Puan Hajah Norhayati Binti Abdullah

Jawatan : Ketua Pembantu Tadbir N22

e-Mail :hayati@terengganu.gov.my

azmi
Encik Azmi bin Ismail @ Mohamed

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N22

e-Mail :azmiim@terengganu.gov.my

mateenah
Puan Hajah Mateenah Binti Hassan

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N22

e-Mail : mateenah@terengganu.gov.my

IMG_3081
Encik Abdul Aziz Bin Embong

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N22

e-Mail :abdulaziz@terengganu.gov.my

kakma2
Puan Zurimawati Binti Mokhtar

Jawatan : PEMBANTU TADBIR (KEWANGAN) Gred W19

e-Mail : zurimawati@terengganu.gov.my

Tanda Soal
Kosong

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail :

safuraa
Puan Nursyazwani Safuraa binti Ahmad Roslee

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : norsyazwani@terengganu.gov.my

azlita
Puan Azlita binti Muda

Jawatan : PEMBANTU TADBIR GRED N19

e-Mail : azlita@terengganu.gov.my

mizani
Cik Nur Mizani binti Mat Jusoh

Jawatan : PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT GRED N19

e-Mail : nurmizani@terengganu.gov.my

fouzi
Encik Mohd Fouzi bin Deraman

Jawatan : PEMANDU KENDERAAN GRED H11

e-Mail : fouzi@terengganu.gov.my

azerima
Encik Mohd Azerima bin Mohd Dahlam

Jawatan : PEMBANTU OPERASI GRED N11

e-mail : azerima@terengganu.gov.my

zul
Encik Mohd Zul Faqih Bin Mohd Nazir

Jawatan : PEMBANTU OPERASI N11

e-Mail : mohdzulfaqih503@terengganu.gov.my